Türkiye’nin en sevilen butiklerinden olan Nun Butik, 2015 yılından beri nunbutik.com e-ticaret sitesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Nun Butik, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden 10.000 binin üzerindeki takipçilerimizin ihtiyaçlarına her gün aynı öz veri ile cevap vermekteyiz.

Her gün güncellenen yeni sezon kadın giyim ürünleri ile hem iş kadınlarına yönelik hemde ev hanımları ve genç kızlara özel elbise modelleri, üst giyim ve alt giyim ürünleri ile 2015 yılından bugüne kadar sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

Güvenli Alışverişin Adresi

Websitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. nunbutik.net’ dan alışveriş yaparken kredi kartı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolay Değişim

Nun Butik, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına 15 gün içerisinde değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen değişim sayfamıza göz atın.

Mutlu Müşteriler

Sabah 09:00 ve gece 02:00 arasında WhatsApp destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilir ayrıca siparişiniz ile ilgili tüm sorunlarınızı +90 535 948 4038 destek hattı üzerinden bizlere iletebilirsiniz.